Jauns apmācību kurss “Kā veidot videi draudzīgus lauku tūrisma pakalpojumus mazajos uzņēmumos”

Jauns apmācību kurss “Kā veidot videi draudzīgus lauku tūrisma pakalpojumus mazajos uzņēmumos”

Nosūtīja Lauku Celotajs
Atbilžu skaits: 0

Esam izveidojuši jaunu apmācību kursu “Kā veidot videi draudzīgus lauku tūrisma pakalpojumus mazajos uzņēmumos”. Tas veidots kā praktisks padomdevējs lauku tūrisma uzņēmējiem – naktsmītņu un atvērto lauku saimniecību īpašniekiem, atbildot uz jautājumiem par to, kas ir ilgtspēja lauku tūrismā un kādēļ mūsdienīgam lauku tūrisma uzņēmējam ieviest ilgtspējīgas attīstības principus savā uzņēmumā.

Kursā ietvertas šādas sadaļas: ko nozīmē būt ilgtspējīgam lauku tūrisma uzņēmumam; ilgtspējīga lauku tūrisma uzņēmējdarbības veidi; resursu ilgtspējīga izmantošana; kā izmantot vietējās zināšanas un veidot sadarbību; mārketings un komunikācija; ekonomika - kā panākt, lai zaļā saimniekošana būtu finansiāli ilgtspējīga; noderīgi instrumenti un palīdzība ilgtspējīgai lauku tūrisma attīstībai; tūrisma ētikas kodekss. Katras sadaļas beigās ir testa jautājumi, lai pārbaudītu savas zināšanas. Kursa nobeigumā pieejams arī “Videi draudzīga lauku tūrisma uzņēmuma pārbaudes saraksts tiešsaistē”, lai izprastu, ko nozīmē ilgtspēja lauku tūrisma uzņēmumā, novērtētu savas saimniecības ilgtspējas potenciālu un iespējas iegūt „Zaļo sertifikātu”.

Materiālu iespējams lejupielādēt kā lasāmu rokasgrāmatu pdf formātā šeit.

Šis apmācību kurss izstrādāts Nord+ ADULT Programmas Projekta (NPAD-2018/10114) “Ilgtspējīgas zināšanas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem lauku tūrismā, stiprinot saikni starp pieaugušo izglītību un profesionālo darbību lauku MVU nozarē” ietvaros.

Informācija par projektu: https://www.celotajs.lv/lv/project/18

Nord Plus