Lauku tūrisma apmācību kursi

Lauku tūrisma apmācības kursam var pieteikties reģistrēti e-mācību vietnes lietotāji. Apmācību kursu varat uzsākt un turpināt jebkurā sev vēlamā laikā.
Reģistrēties e-mācību vietnē.

Lai pieteiktos un apgūtu mācību kursu, sekojiet saitei ar kursa nosaukumu un:
1. Lasiet mācību kursa nodaļas, katras nodaļas nobeigumā aizpildiet testu.
2. Pārbaudiet savas zināšanas, saņemot pareizās atbildes uz testa jautājumiem.

Kurss tiem, kas vēlas saimniekot videi draudzīgāk. Kurss veidots kā praktisks padomdevējs lauku tūrisma uzņēmējiem, atbildot uz jautājumiem par to, kas ir ilgtspēja lauku tūrismā un kādēļ mūsdienīgam lauku tūrisma uzņēmējam ieviest ilgtspējīgas attīstības principus savā uzņēmumā.


Mācību kurss "Pakalpojumu dizains mazajos un mikro uzņēmumos" domāts pārtikas mājražotājiem un mazajiem uzņēmējiem, kuri vēlas saīsināt savas produkcijas ceļu un samazināt izmaksas līdz pircējam, atverot savu veikalu. Kurss sniegs nepieciešamās pamatzināšanas un norādes uz sīkākas informācijas avotiem. Kursa saturs ietver šādas sadaļas: Vispārējās prasības, Dizains - veikala koncepcija un merčendaizings, Veikala un noliktavas telpas, Pārtikas higiēnas un drošības prasības, Mārketings un produktu virzīšana tirgū, Pārdošanas prasmes, IT pielietojums, Vietējā kooperācija.

Kurss tiem, kas vēlas izveidot lauku tūrisma uzņēmumu. Tēmas: likumdošana, iespējamās uzņēmējdarbības formas, nodokļu reģistrācija un citi praktiski aspekti.