Nesaskaņas ar klientiem par skaļu mūziku Jāņos

Nesaskaņas ar klientiem par skaļu mūziku Jāņos

Nosūtīja Lauku Celotajs
Atbilžu skaits: 1

… Jāņos pie mums ieradās “Jāņu bērni”- vieni līdzi ņemot akordeonu un dziesmu vārdus, citi ar skandām (diezgan jaudīgām).

Viesi parasti ārpus telpām mūziku neklausās – mums ir marķējums uz cenu dēļa , ka no 23.00 – 9.00 – klusums. Izņēmums ir Jāņi, bet nu savu koncertu skaņu aprīkojumu vēl nebija neviens līdzi vedis – tad nu visu nakti pār Košragu dārdēja ārzemju estrāde, divas reizes palūdzu vismaz latviešu estrādi klausīties – uz ko man atbildēja , ka būs, būs. Nesagaidījām…drošinātāji neizturēja….

Vai man šajā gadījumā pašvaldības policija varēja uzlikt sodu? Incidents ne pa jokam – esmu sabojājusi darba kolektīvam “xxxx “svinēšanas prieku. Varbūt man uz šo iegūt reklāmu- iesūdzēt darba kolektīvu tiesā par mūzikas klausīšanos publiskā vietā bez licences? Mana kļūda  – nav līguma ar attiecīgu punktu par traucēšanu pārējiem un mūzikas atskaņošanu.

Atbildot uz Lauku Celotajs

Atbilde: Nesaskaņas ar klientiem par skaļu mūziku Jāņos

Nosūtīja Lauku Celotajs

Ja ņem Jāņos divas atšķirīgas kompānijas vienā viesu mājā, tad viesi iepriekš par to jābrīdina. Jāņi ir Jāņi, un ja viesi zina, ka nebūs vieni, tad ar to jārēķinās, ka vieni var dedzināt riepas, bet citi pīt vainagus..... Pašvaldības policija iejauktos, ja būtu saņemta sūdzība par miera traucēšanu un kārtības pārkāpumiem.