Kā varu reģistrēt savu saimniecību kā tūrisma apskates objektu?

Kā varu reģistrēt savu saimniecību kā tūrisma apskates objektu?

Nosūtīja Lauku Celotajs
Atbilžu skaits: 1

Labdien!

 Vēršos pie Jums kā kompetentās organizācijas pēc padoma. Esmu saimnieciskās darbības veicēja kā fiziska persona un PVN maksātāja, pieder šķirnes aitu audzēšanas saimniecība, piemājas saimniecība strādā ekoloģiski, bet nav oficiāli reģistrēta kā bioloģiskā saimniecība. Saimniecība VIDā ir reģistrēta arī kā pakalpojuma sniedzēja konsultācijām, līdz ar to bieži nākas saskarties ar situāciju, ka mums piesakās apmeklētāji arī uz saimniecības apskati un izglītošanos. Ģeogrāfiski - diezgan tuvu pie lielceļa, kur arī garāmbraucēji mēdz piestāt un vērot aitas ganībās.
Vai varu savu saimniecību pieteikt kā tūrisma apskates objektu?  Vai varu reģistrēties uz dabas vai ekotūrismu? izlasīju info Jūsu mājas lapā, radās jautājums-vai obligāti ir papildus jāreģistrējas UR? Ir iespējas izveidot gultas vietas, ja tas nepieciešams.
 Jau iepriekš paldies!

 Ar cieņu
 Regīna Bērziņa

Atbildot uz Lauku Celotajs

Atbilde: Kā varu reģistrēt savu saimniecību kā tūrisma apskates objektu?

Nosūtīja Lauku Celotajs

Sveiciens!

Lai uzņemtu tūristus, jums nav nekur papildus jāreģistrējas. Vai varat mums atsūtīt informāciju par jūsu saimniecību – aprakstu un foto – mēs to ieliktu pie Lauku labumu saimniecībām

http://www.celotajs.lv/cont/wrth/worth/bounty_lv.html un uz pavasara pusi iebrauktu jūs apskatīt.

Ja atļaujat, ieliksim Jūsu e-pastu mūsu adrešu sarakstā, lai Jūs varētu saņemt jaunumus, ko regulāri sūtām saimniekiem.

Jūsu "Lauku ceļotājs"