Jaunumi macies.celotajs.lv apmācību portālā

Jaunumi macies.celotajs.lv apmācību portālā

Nosūtīja Lauku Celotajs
Atbilžu skaits: 0

 Jauni apmācību materiāli:

1. Ievietots materiāls tūrisma operatoriem un aģentiem līdzsvarota tūrisma sertifikāta iegūšanai „Travellife" www.travelife.info

Tā ir starptautiska ilgtspējas sertifikācijas sistēma tūrisma idustrijā. Tajā ietverti vairāki moduļi, kas pilnveidos jūsu zināšanas par tūrisma pozitīvo un negatīvo ietekmi. Jūs uzzināsiet, kā jūsu uzņēmumā praksē īstenot vides un sociālo atbildību.

Katrā modulī ietverts sekojošais:

  • Ievads par svarīgākajām tūrisma ietekmēm,
  • Iespējamās rīcības un risinājumi no tūrisma uzņēmuma pozīcijām. Pie katras rīcības apraksta ir norādīts, kādas ir obligātās Travelife prasības attiecībā uz šo rīcību. Travelife interneta platformā (travelife.info) atrodama informācija par labas prakses piemēriem un atsauces.

Pēc Travelife apmācības Jūs varat pārbaudīt savas zināšanas un izpratni vispirms neformālā eksāmenā tiešsaistē. Pēc formāla eksāmena nokārtošanas tiešsaistē Jūs saņemsiet personīgu sertifikātu, kas apliecina Jūsu iegūto kvalifikāciju: Travelife Ilgtspējas Vadītājs. Sertifikāts ir derīgs 3 gadus, pēc tam Jums jāpiedalās kvalifikācijas atjaunošanas kursos.

Lasiet mācību materiālu šeit: http://macies.celotajs.lv/course/view.php?id=36

2. Ievietota apmācību programma un rokasgrāmata Aktīvā tūrisma uzņēmējam

Programma domāta kā atbalsts apmācības sniedzējiem aktīvā tūrisma mācību kursu izstrādē atbilstoši apmācāmo vajadzībām. Programma sastāv no astoņiem moduļiem, kuru kopējais apmācības ilgums paredzēts 700-900 stundas, atkarībā no nepieciešamības. Tā balstīta uz nepieciešamību izveidot kopīgu apmācības ietvaru un domāta gan esošiem tūrisma uzņēmējiem, gan iesācējiem, kas ņem vērā šodienas vajadzības Eiropas lauku reģionos, t.sk. dabas, kultūras un vēstures potenciālu. Tās palīgmateriāls ir "Aktīvā Tūrisma Apmācības Rokasgrāmata", kas domāts gan apmācāmajiem, gan apmācību sniedzējiem, kā arī pašmācībai.

Lasiet mācību materiālu šeit: http://macies.celotajs.lv/course/view.php?id=34

Jauni forumi:

LC biedru Forums "Notiek arī tā ...."

Privāts diskusiju forums par lauku tūrisma negatīvajiem aspektiem tikai asociācijas "Lauku Ceļotājs"  biedriem. Negadījumi, pārpratumi, konflikti, antireklāma, negodīgi klienti, ieteikumi kolēģiem. Šajā sadaļā atradīsiet informāciju, kas domāta tikai asociācijas "Lauku Ceļotājs" biedriem. Lai piekļūtu šai informācijai, lūdzu piereģistrējieties sistēmā un pēc tam nosūtiet savu reģistrācijas vārdu, vārdu, uzvārdu un Jūsu uzņēmuma (naktsmītnes, lauku labuma, atrakcijas, utt.) nosaukumu uz e-pasta adresi lauku@celotajs.lv ar lūgumu atļaut pieeju asociācijas biedru sadaļai.

Profesionālās informācijas forums

Forumā lauku tūrisma saimnieki – gan pieredzējuši, gan iesācēji – uzdot praktiskus, ar lauku tūrisma uzņēmējdarbību saistītus jautājumus un saņemt atbildes no „Lauku ceļotāja" darbiniekiem vai citiem kompetentiem speciālistiem. Pašreiz esam publicējuši jaunas atbildes uz Jūsu jautājumiem:

  • Būsim uzmanīgi runājot ar medijiem par naktsmītņu cenām!
  • Kas jādara, lai www.celotajs.lv meklētājā mana naktsmītne parādītos pirmā?
  • Kā varu reģistrēt savu saimniecību kā tūrisma apskates objektu?
  • Dokumentu komplekts tūrisma maršruta lapas izstrādei.
  • Ārvalstu tūristu deklarācijas.
  • Kā uzsākt uzņēmējdarbību tūrismā?
  • Kā iekļaut manu viesu namu GPS navigācijas sistēmās?
  • Alkohola ražošanas licence lauku tūrisma mītnē

Lasiet forumā publicētās atbildes šeit: http://macies.celotajs.lv/mod/forum/view.php?id=19