Vajadzētu rediģēt CSP Pārskatu par lauku tūrisma mītņu darbību

Vajadzētu rediģēt CSP Pārskatu par lauku tūrisma mītņu darbību

от Lauku Celotajs -
Количество ответов: 2

Vajadzētu kopīgi ar Centrālo statistikas pārvaldi rediģēt Pārskatu par lauku tūrisma mītņu darbību ( 1- Lauku tūrisms) Domāju, ka tās sākotnējie sastādītāji ir bijuši ierēdņi, kuri neizprata lietas būtību un tagad šīs neprecizitātes tiek turpinātas.
Skatīsim pārskatā rindu 300
300-1 Izdoti numuri, istabas/guļamistabas – šeit viss skaidrs
300-2 Izdotas gultasvietas. Vai domāts atsevišķi vai tai skaitā – istabās? Zīlē un raksti ko gribi.
300-3 Tai skaitā telšu un treileru vietas. No kā tai skaitā? No guļamistabām? No gultasvietām? Zīd no pirksta un raksti.
320 Maksimālais gultas vietu skaits naktsmītnē (ietver arī telšu un treileru vietu ietilpību. Varu teltis izvietot uz 10 ha zemes. Cik tur būs gultasvietas? Kādus datus uzrādīt, ja ir dažāda izmēra teltis un dažāda lieluma treileri.
Līdz šim rakstīju kā sapratu, bet gribētos sniegt precīzas ziņas.

В ответ на Lauku Celotajs

Atbilde: Vajadzētu rediģēt CSP Pārskatu par lauku tūrisma mītņu darbību

от Lauku Celotajs -

Paldies par izrādīto interesi par statistiskās informācijas kvalitātes uzlabošanas iespējām tūrisma pārskatos. Es domāju, ka mēs sagatavosim Word failu ar veidlapu 1-lauku tūrisms un paskaidrojumiem pie katra rādītāja. Vēlreiz varu atgādināt, ka pašiem uzņēmējiem nav jāpilda šī veidlapa, bet gan ka uzņēmējiem zvanīs no mūsu telefona intervētāja dienesta, sarunās laiku, kad uzņēmēji būs gatavi šo informāciju sniegt pa telefonu. Bet iepazīties ar pašu veidlapu var mūsu mājas lapā. Mēs visu šo informāciju uzrakstīsim tajā failā, ko Jums nosūtīsim.

Ar cieņu,

Edīte Miezīte
Transporta un tūrisma statistikas
daļas vadītāja

В ответ на Lauku Celotajs

Atbilde: Vajadzētu rediģēt CSP Pārskatu par lauku tūrisma mītņu darbību

от Lauku Celotajs -

Labdien,

Nosūtu atbildes uz jautājumiem par pārskata aizpildīšanu, kā arī līdz ar jauno regulu divus jaunus punktus - par papildus gultasvietām un maksimālo skaitu.

Pārskata informācija kā līdz šim arī turpmāk tiek apkopota ar telefoninterviju palīdzību, respondentam zvana un lūdz atbildēt jautājumus, vienojoties par piemērotu laiku ar respondentu, lai būtu laiks sagatavot prasīto informāciju.

Lūdzu, pārskatiet klātpievienoto skaidrojumu, iespējams radīsies kādi izpratnes jautājumi no jūsu puses, ko varu atbildēt un papildināt vēl līdz sapulcei!


Ar cieņu,
Dita Virse
LR Centrālās statistikas pārvaldes
Transporta un tūrisma statistikas daļas
vecākā referente